Донецьк Інформ

СК "Дніпро-1" здобув непросту перемогу

259529 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час шостого туру найсильнішого дивізіону чемпіонату України СК "Дніпро-1" на домашній арені здолав ковалівський "Колос" з рахунком 2:1. У першому таймі дніпряни активно розпочали поєдинок, постійно загрожуючи воротам суперника.

Втім реалізувати свої шанси господарям так і не вдалося. Натомість гравці "Колоса" на 17-й хвилині організували стрімку атаку. Після прострілу з лівого флангу пас у дотик результативно замкнув Морозко.

Наступний гол глядачі побачили вже по перерві. На 58-й хвилині ударом із середини штрафного майданчика півзахисник "Дніпра-1" Назаренко зрівняв рахунок. Далі обидві команди намагалися тиснути одна на одну, однак в основний час поєдинку цифри на табло не змінилися.

Переможний гол дніпряни забили на третій доданій хвилині матчу. Футбольну дуель виграли завдяки Когуту.