Донецьк Інформ

БЕБ у Чернівцях арештувало нерухомість на 24 млн грн підприємця що ухилився від сплати податків

БЕБ у Чернівцях арештувало нерухомість на 24 млн грн підприємця що ухилився від сплати податків
42843 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області, з метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, арештували нерухоме майно підприємця - фігуранта кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків.

Загальна орієнтовна вартість нерухомості становить 24 млн грн.

Слідством встановлено, що підприємець, займався продажем тирси хвойних порід та здавав в оренду нерухоме майно. При цьому, ухиляючись від сплати податків, купував нерухомість на території Чернівецької області.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) здійснюють детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Теги: БЕБ,БЕБУ,Україна, Бюро економічної безпеки,Бюро економічної безпеки України,Чернівецька область,Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області,ТУ БЕБ у Чернівецькій області,ТУ БЕБ , сплата податків,несплата,податки, ухилення від сплати податків,арешт нерухомості,арешт ,нерухомість
Автор: wikibazacom
Мої відео