У Калуші псевдоволонтер Віталій Хемич привласнив 1,2 млн гривень

У Калуші псевдоволонтер Віталій Хемич привласнив 1,2 млн гривень
342108 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Калуші псевдополонтер Віталій Хемич  привласнив понад мільйон гривень благодійних внесків на підтримку ЗСУ. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.

За даними слідства, з травня по серпень 27-річний підозрюваний, позиціонуючи себе волонтером, через соціальну мережу збирав кошти для допомоги ЗСУ та особам, які потребують допомоги у зв’язку з військовою агресією. Він збирав пожертви на особисті банківські рахунки для придбання автомобілів, приладів нічного бачення, безпілотників, тепловізійних прицілів та інше. Фігурант отримував переплату на банківські картки, однак взятих на себе обов’язків не виконував.

Такими чином зловмисник отримав від 20 громадян понад 1,17 млн гривень, які привласнив та розпорядився ними на власний розсуд. Йому повідомлено про підозру по ч.3 ст. 201-2 КК.\

Публічного розголосу історії з обманом 25 серпня надав військовий із Калуша Дмитро Грищенко. За його словами, Віталій Хемич обіцяв за 140 тис. гривень придбати і передати за 3-5 днів на передову дрон. Військових такий термін влаштовував, адже виходили на бойове завдання на 6 днів. Проте дрона не було ні за 6, ні за 20 днів.

368.media

Теги: Калуш,Віталій Хемич,псевдоволонтери,допомога ЗСУ
Мої відео