Донецьк Інформ

СК “Дніпро-1” зазнав четвертої поразки поспіль

118450 ПЕРЕГЛЯДІВ

Футболісти СК «Дніпро-1» у контрольному поєдинку на зборах у Туреччині з рахунком 0:3 поступилися віденській «Аустрії».

Перший м’яч у свої ворота дніпряни отримали на 34-тій хвилині поєдинку, коли Брайт Едомвонджі замкнув головою навіс із лівого флангу від Андреаса Поульсена. У 2-му таймі підопічні Дмитра Михайленка активно пресингували опонентів, втім в одному з епізодів пропустили контратаку. У боротьбі за м’яч Лопирьонок завалив Едомвонджі у штрафному майданчику української команди. Суддя назначив пенальті, яке на 59-й хвилині реалізував капітан «Аустрії» Александр Грюнвальд.

Останній гол був забитий на 80-тій хвилині протистояння. Все той же Брайт Едомвонджі на швидкості випередив захисників дніпрян, відтягнув на себе голкіпера нашої команди, а потім ліворуч віддав передачу Манпріду Саркаріа, відрізавши останні оборонні редути “Дніпра-1”. Саркаріа нічого не залишалося, як відправляти м’яч у сітку. 1 лютого у команди Михайленка буде остання можливість здобути перемогу в рамках першого турецького збору. Спортклубівці зіграють із чеською «Сігмою».