Донецьк Інформ

Збірна України виграла Кубок Європи з метань із національним рекордом

221683 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збірна України посіла перше місце у загальнокомандному заліку Кубка Європи з легкоатлетичних метань, що завершився у португальській Лейрії.

Наші спортсмени здобули п'ять медалей, з яких чотири "золота" та одне "срібло" (4-1-0). Другою стала збірна Німеччини (2-2-1), третє місце у команди Португалії (2-1-0).

Зокрема, золоті медалі здобули Михайло Кохан (метання молота серед молоді, 75.80 метра – рекорд сезону у віковій категорії U23); Артур Фельфнер (метання списа серед молоді, 80,09 метра); Роман Кокошко (штовхання ядра, 21.25 метра) та Валерія Іваненко-Кириліна (метання молота серед молоді, 65.51 метра).

"Срібло" на рахунку Михайла Брудіна (метання диска серед молоді, 58.60 метра – особистий рекорд).

За кількістю завойованих золотих медалей українці встановили новий національний рекорд України на Кубку Європи. Атлети перевершили досягнення 2007 року, коли було завойовано три золоті нагороди.

Джерело

Теги: Кубок Європи з метань,Кубок Європи ,Європа,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Новости,Новини,Атлетика,Михайло Кохан,Кохан,Михайло Кохан Вікіпедія,Україна,Артур Фельфнер, Роман Кокошко, Валерія Іваненко-Кириліна,Фельфнер, Кокошко, Іваненко-Кириліна,Артур Фельфнер Вікіпедія, Роман Кокошко Вікіпедія, Валерія Іваненко-Кириліна Вікіпедія,метання списа,штовхання ядра,метання молота,Михайло Брудін,Брудін,Михайло Брудін Вікіпедія,Брудін Вікіпедія,метання диска
Автор: admin.sportcomua