Донецьк Інформ

Так званому «дитячому омбудсмену лнр» повідомлено про підозру у колабораціонізмі

Так званому «дитячому омбудсмену лнр» повідомлено про підозру у колабораціонізмі
289356 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Сєвєродонецької окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру так званому «дитячому омбудсмену лнр» у колабораціонізмі (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювана ‒ мешканка Луганська, колишня юристка, яка почала співпрацювати з ворогом після захоплення окремих територій області.

У 2021 році обіймала посаду «старшого прокурора відділу з нагляду за дотриманням та правильним застосуванням законодавства генеральної прокуратури лнр». Там займалася питаннями захисту прав та інтересів неповнолітніх та молоді.

У кінці грудня 2022 року призначена «уповноваженим з прав дитини в лнр» за представленням уповноваженої при президентові рф з прав дитини.

На цій посаді підозрювана забезпечує реалізацію соціальної політики держави-агресора на захопленій частині Луганщини.

Виступає організатором різних конкурсів на території «лнр», до яких залучає дітей, проводить особисті прийоми громадян з питань соціальної підтримки, підписує угоди про співпрацю з іншими «омбудсменами в рф» та російськими політичними партіями.

Наразі жінка оголошена у розшук та перевіряється інформація щодо причетності її до депортації і незаконного переміщення дітей з «лнр» до росії.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури (за матеріалами Сєвєродонецької окружної прокуратури)

Мої відео