Донецьк Інформ

Мешканку Слов’янська засуджено за поширення інформації про розташування підрозділів українських оборонців

Мешканку Слов’янська засуджено за поширення інформації про розташування підрозділів українських оборонців
382014 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді вину громадянки у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України). Її засуджено до 11 років позбавлення волі.
Суд встановив, що у грудні 2023 року жителька м. Слов’янська умисно ділилася даними воєнного характеру з підписниками проросійського telegram-каналу, серед яких є військові рф. Жінка поширювала відомості про розміщення наших захисників на території міста.
 
 
Зокрема, вона повідомляла про локації особового складу й техніки українських військовослужбовців, а також місця розміщення співробітників Національної Гвардії та Державної прикордонної служби України.
 
Засуджена детально описувала результати власних спостережень за військовим автомобільним транспортом, вантажівками й бронетранспортерами. До своїх повідомлень вона додавала і карти місцевості з власноруч зробленими позначками.
 
Під час судових слухань жінка неодноразово міняла свідчення та намагалась ввести суд в оману. Суд погодився з обґрунтованою позицією прокуратури та ухвалив обвинувальний вирок.
Мої відео