Донецьк Інформ

Експоліцейському з Маріуполя, який підтримав встановлення у місті російської влади, загрожує довічне ув’язнення

Експоліцейському з Маріуполя, який підтримав встановлення у місті російської влади, загрожує довічне ув’язнення
296638 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно працівника правоохоронного органу за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

У 2022 році, під час масштабного наступу армії рф на місто, поліцейський-водій логістики відділу поліції № 3 Маріупольського РУП ГУНП в Донецькій області перейшов на бік ворога. Після року служби на цій посаді старший сержант зрадив присязі на вірність Українському народові. Він почав працювати у так званій черговій частині «Жовтневого районного відділу Маріупольського міського управління мвс днр».
 
 
Псевдополіцейський структурного підрозділу окупаційної адміністрації працює в інтересах держави, яка щоденно скоює воєнні злочини й вбиває українців. Чоловік виконує доручення «керівництва» і бере участь у публічних заходах, де виправдовуються дії посадовців-зрадників та висловлюється підтримка збройній агресії рф.
 
Обвинуваченому, якого звільнено з посади в Україні й оголошено у розшук, загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Спеціальне досудове розслідування – ТУ ДБР, розташоване у м. Краматорську.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мої відео