Донецьк Інформ

Окупаційним «начальнику відділу» та «працівникам мвс рф» повідомлено про підозру у колабораціонізмі

Окупаційним «начальнику відділу» та «працівникам мвс рф» повідомлено про підозру у колабораціонізмі
297522 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва органів прокуратури Луганської області повідомлено про підозру трьом громадянам.

Їм інкриміновано добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрювані ‒ проросійськи налаштовані мешканці міст Антрацит, Хрустальний та села Бутківка Старобільського району.

Восени 2023 року вони присягнули на вірність так званій «лнр».

Один із фігурантів при окупантах став «т.в.о. начальника відділу мвс рф «Кам’янобрідський». Чоловік бере участь у зборах і нарадах з «посадовцями лнр», де звітує про виконану роботу підрозділу.

Ще двоє ‒ прийняті до штатів «відділів внутрішніх справ мвс рф «Старобільський» та «Краснолуцький». Виконують накази та розпорядження вищого керівництва, яке керується нелегітимними законодавчими актами.

Основним видом діяльності терпідрозділів цих «органів» є забезпечення громадського порядку та безпеки на території захоплених населених пунктів регіону.

Наразі вирішується питання щодо оголошення усіх осіб у розшук.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури (за матеріалами Лисичанської, Сєвєродонецької та Старобільської окружних прокуратур)

 

Мої відео