Донецьк Інформ

Неякісний ремонт автомобільних доріг зі збитками у понад 2,5 млн грн – підозрюються підрядник та інженер технагляду

Неякісний ремонт автомобільних доріг зі збитками у понад 2,5 млн грн – підозрюються підрядник та інженер технагляду
397367 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру підряднику за фактами розтрати бюджетних коштів та службового підроблення (ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, товариство з обмеженою відповідальністю на виконання умов договору, укладеного з органом місцевого самоврядування, проводило капітальний ремонт дорожніх покриттів у селі Гатне. Підрядник неякісно виконав роботи, оскільки щільність укладеного дорожнього покриття не відповідає державним стандартам. 

Звітну документацію підрядника з недостовірними даними щодо кількості використаних матеріалів та їх якості погодив інженер технагляду.

Експерти встановили, що вартість неякісно виконаних ремонтних робіт складає понад 2,5 млн грн. Вказану суму підприємство одержало з бюджету неправомірно.

Відносно інженера технічного нагляду обвинувальний акт скеровано до суду за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України)

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ Нацполіції в Київській області.

⚖️Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Мої відео