БЕБ забезпечило відшкодування державі 10,8 млн грн

БЕБ забезпечило відшкодування державі 10,8 млн грн
412768 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Бюро економічної безпеки України забезпечили відшкодування завданих державі збитків в сумі понад 10,8 млн грн.

Слідством встановлено, що службові особи одного із маслосирзаводів, у 2022 році умисно ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах. Вони створили схему з реалізації продукції за готівкові кошти фізичним особам-підприємцям без відображення таких операцій у бухгалтерському і податковому обліках. У результаті збитки бюджету склали понад 5,1 млн грн податку на прибуток підприємства та понад 5,7 млн грн податку на додану вартість.

Головному бухгалтеру згаданого підприємства повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Наразі завдані державі збитки в сумі понад 10,8 млн гривень відшкодовано.

Відповідно, детективи БЕБ направили матеріали кримінального провадження до Офісу Генерального прокурора для подальшого скерування до суду із клопотанням про звільнення підозрюваної, у зв’язку із відшкодуванням завданих державі збитків в сумі понад 10,8 млн грн.

Відомості до ЄРДР були внесенні на підставі аналітичного продукту складеного фахівцями Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснювали детективи БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, нещодавно співробітники БЕБ забезпечили відшкодування державі 13 млн грн. Детальніше https://esbu.gov.ua/news/beb-zabezpechylo-vidshkoduvannia-derzhavi-13-mln-hrn

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,ухилення від сплати податків,відшкодовано до бюджету
Мої відео